16.10.1995 tarihinde kurulan firmamız , bu tarihten itibaren kesintisiz olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2005 yılında Nebim Yazılım Yetkili satıcısı , 2015 yılında da Hugin Yeni Nesil Yazarkasa Pos Yetkili satıcısı ve Yetkili Teknik Servisi olmuştur.  

 

 

Yirmi yılı aşkın ticari hayatımızda , Her zaman Müşteri odaklı , Günün değişen ihtiyaçlarına uygun olarak , güncel teknik araç ve gereçlerde hızlı , güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.  

 

 

Müşterilerimize doğru bilgiyi , doğru zamanda ulaştırarak daha etkin ve Verimli bir çalışma ortamı hazırlamayı amaçlamaktayız.    

 

 

MİSYONUMUZ  

 

 

Akkaya Bilgisayar Sistemler ve Yazılım olarak "Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine" en uygun, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunduğumuzun tanıtımı gerçekleştirmekle birlikte yeni kişi ve kurumlara ulaşarak farkındalık yaratmak.   Bilgisayar ve Elektronik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet verdiğimiz müşterilerimize gelişen ve değişen teknolojinin geniş olanaklarını doğru ve düzgün bilgilendirme ile kullanmalarını yeterli teknik destek ile sağlamaktır.    

 

 

VİZYONUMUZ  

 

 

Akkaya Bilgisayar Sistemleri ve Yazılım olarak Sektörel platformda faaliyet alanımızda güven veren kurumsal kültürümüz, kimliğimiz, ile ; örnek ve saygın bir kuruluş imajımızı güçlendirerek sürdürmektir.